1

'Cin yavrusu diye öldürdüklerim benim yavrularımmış'

2

Valilik açıkladı: Necmettin öğretmeni öldüren...

3

Harun Kolçak'ı kaybettik!

4

Babasının fabrikasını yakıp, canlı yayında izletti!

5

Ölü sayısı 4'e yükseldi!..

6

Saldırı anını anlattı

7

4 yıldır aranıyordu, İstanbul'da yakalandı!

8

Dövmelerinden kurtulmak istedi, hayatı karardı!

Demirtaş'tan 'Suruç Katliamı' mesajı

DP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Suruç Katliamı" mesajında, "IŞİD ve onun türevlerine, zihniyetlerine dolaylı veya doğrudan destek olanlar, sessiz kalanlar tarih önünde bunun hesabını vereceklerdir. Kobani halkları ile köprü kurmanın, dayanışmanın sembolü olan yaşamını yitiren 33 devrimci genci minnet ve saygıyla anıyorum. Katliamdan yaralı kurtulanlara, ailelere ve dostlarına selamlarımı iletiyorum" dedi.

Gül’den Mescid-i Aksa mesajı

"UNUTULMASIN Kİ KUDÜS VE MESCİD-İ AKSA HER MÜSLÜMANIN KALBİNDE ÖZEL YERİNİ KORUYACAKTIR"

Saraç yeniden YÖK Başkanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan YÖK Başkanlığına Yekta Saraç'ı yeniden seçti.

Son 2 günde operasyonlarda 17 terörist etkisiz hale getirildi 

TERÖRLE mücadele kapsamında dün ve bugün düzenlenen operasyonlarda Tunceli Pülümür'de 6 Hakkari'de 3, Ağrı'da 2, Tunceli Mazgirt'te 2 ve Kandil bölgesinde 4 olmak üzere 17 terörist etkisiz hale getirildi.  

Kandil'de 4 terörist öldürüldü

TSK : Türk hava kuvvetlerine ait savaş uçakları ile düzenlenen hava harekatı sonucunda, Kandil'de 4 terörist etkisiz hale getirildi

Ağbaba: 2 ayda az 353 işçi yaşamını yitirdi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Emek Bürolar Koordinatörü Veli Ağbaba, son 2 ayda en az 353 işçi yaşamını yitirdiğini belirterek,"Gelişmiş bir ülkede işçiler naylon çadırda yanarak gölün ortasında donarak ,baraj kapağı açılınca boğularak ölmez. İktidar buna "kaza" der, biz ise "cinayet" diyoruz; AKP buna "fıtrat" der, biz ise "ihmal" diyoruz.ödedi.

Erdoğan, Abbas'la telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in Filistin'e yönelik hak ihlalleriyle ilgili olarak Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile bugün bir telefon görüşmesi yaptı. 

'Bu soruya cevap alınca 'kontrollü darbe' iddiamızı...'

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, darbe girişiminin siyasi ayağının ortaya çıkarılmadığını kaydederek "Darbe araştırma komisyonuna Genelkurmay Başkanı ve MİT Müsteşarı neden ifade vermedi ve kim engelledi gelmelerini? Bunun cevabını aldığımız an 15 Temmuz ile ilgili kontrolüydü,  şuyuydu buyuydu her türlü iddiamızı geri çekeceğiz" dedi.

Kalın'dan Almanya'ya jet cevap!

Bakan Soylu, Twitter'dan açıkladı

'Yaşananlar bizi isyan noktasına getirdi'

'OHAL emeğe zararlıdır'