1

Hakkari'de öldürülen PKK'lı bakın kim çıktı!

2

İran'dan flaş karar!

3

AK Partili vekil hayatını kaybetti

4

İran'dan bir flaş karar daha!

5

'Bir gece ansızın gelebiliriz'

6

'Savaş ilanıdır'

7

Neçirvan Barzani'den referandum açıklaması

8

PKK'dan hain saldırı!

Bahçeli'den Türk Dil Bayramı mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 26 Eylül Türk Dil Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bahçeli, mesajında "Türkçe, var oluşumuzun teminatı, bağımsızlığımızın ebedi güvencesidir. Dilde başlayacak bir çözülmenin, dile sirayet eden bir çürümenin milli mukavemeti kıracağı, dayanışma ve kardeşlik ruhuna zarar vereceği hiç tartışma götürmez bir gerçektir. Türkçe'den taviz istiklalimizi riske atacaktır ki, buna da asla müsaade edilmeyecektir" dedi. 

'Bir gece ansızın gelebiliriz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da düzenlenen Uluslararası Ombudsmanlık Toplantısı'na katıldı.

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan ve Yıldırım'a taziye telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ı telefonla aradı. 

'En fakir insan saraydakine nazaran hürdür'

SAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Saraylarda hizmet verenler, sarayın sahibine bağlı olur. Kendi inisiyatifini kullanamaz, dışarıda bulunan en fakir insan saraydakine nazaran hürdür, fikrini rahatlıkla söyler. Bizi saraylara mahkum edip fikirlerimiz elimizden alınırsa, bu doğru bir gidişat olmaz" dedi.

Kılıçdaroğlu'dan ortak çözüm çağrısı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu IKBY'nde yapılan referandum ile ilgili olarak "Süratle Irak Merkezi Yönetimi ile Türkiye ve İran'ın bir araya gelerek soruna ortak çözüm üretmeleri gerekir. Eğer ortak çözüm üritilebilirse Türkiye bu konuda önemli mesafe alabilir." dedi.

PKK'dan hain saldırı!

HAKKARİ'nin Şemdinli İlçesi Derecik Beldesi'nde PKK'lı teröristlerin Jandarma Tabur komutanlığı'nı hedefleyerek attığı havan topu mermisi, işlemler için bekleyen bir grup yabancı uyruklu kaçağın bulunduğu noktaya düştü. Meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 1 kişi öldü, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı

 'Onurumla geldim onurumla ayrılıyorum

 Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi personeli ile vedalaşması sırasında yaptığı konuşmada, "Onurumla geldim onurumla ayrılıyorum. İstanbulluların gönlündeki yerimi istifam nedeniyle çok ciddi hissettim. Çok kolay değil. Vatandaşımızın  bize olan sevgisinin derin olduğunu görmem ayrıca mutlu etti. İnsanların gönlünde yer tutmak önemli. Beni gönüllerinden çıkartmasınlar" dedi. 

Ankara Valiliği'nden flaş karar!

ANKARA Valiliği'nce, bazı cadde ve sokaklarla ilgili "24 saat esasına göre, yüksek sesle çevreyi rahatsız edici şekilde şarkı, türkü, marş, vb. sloganlar atmak suretiyle toplantı, basın açıklaması vb. her ne suretle olursa olsun eylem yapılması, 2911 sayılı Toplantı Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'nun 17. Maddesi, 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 11/C maddesi ve 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanunu'nun 11/m maddesi hükümleri kapsamında yasaklanmıştır" denildi. 

'O hususta çalışmalar devam ediyor'

Erdoğan'a böyle seslendi: Reis selfi istiyoruz

MHP lideri Bahçeli'den referandum tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Putin'le görüştü!