1

'Cin yavrusu diye öldürdüklerim benim yavrularımmış'

2

Valilik açıkladı: Necmettin öğretmeni öldüren...

3

Harun Kolçak'ı kaybettik!

4

Babasının fabrikasını yakıp, canlı yayında izletti!

5

Ölü sayısı 4'e yükseldi!..

6

Saldırı anını anlattı

7

4 yıldır aranıyordu, İstanbul'da yakalandı!

8

Dövmelerinden kurtulmak istedi, hayatı karardı!

Altın Portakal'da büyük değişiklik

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 54'üncüsünü düzenleyeceği Uluslararası Antalya Film Festivali'nde 'ulusal film yarışma kategorisi' kaldırıldı. Festival tek dalda, uluslararası film yarışması bölümüyle devam edecek.

Eşsiz mozaik gün yüzüne çıkarılıyor

ANTALYA'nın Perge Antik Kenti'nde bulunan ve Homeros'un İlyada Destanı'nda şiirsel dille aktardığı Truva Savaşı'nın en dramatik sahnesinin tasvir edildiği mozaik, gün yüzüne çıkarılıyor.

Tarihi sürgün

ANTALYA'da dünyaca ünlü ve UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'ndeki Perge Antik Kenti, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü'nde, istenmeyen personelin 'sürgün yeri' olduğu öne sürüldü. Geçici görevlerle çeşitli zamanlarda görevlendirilen 5 kişiye, yaklaşık 5 metrekarelik odada 2 sandalye ve küçük bir masa verildi. Kazı alanını denetleme ve rapor hazırlama gibi görevleri olmasına rağmen bu kişiler kazı alanına alınmıyor.

Geri sayım başladı

TÜRKİYE'nin en büyük müzik festivallerinden "Zeytinli Rock Festivali", 23-27 Ağustos tarihleri arasında Balıkesir’de yapılacak.

Bozcaada cazla buluşuyor

BU yıl ilk kez gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali, 3 gün boyunca farklı müzik türlerinden önemli sanatçıları ağırlayacak.

Bodrum baleye doyacak

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde 15'incisi bu yıl düzenlenecek olan Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nin 24 Temmuz - 12 Ağustos tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.

Yeşilçam karakterleri duvarlarda hayat buldu

MERSİN Büyükşehir Belediyesi, Sinema Derneği'nien bulunduğu bölgede  duvarları Yeşilçam'a hayat vermiş ünlü sanatçıların portreleri ile renklendirdi.

Sokak sanatçıları Tarihi Kent Kars’ta

TARİHİ kent Kars'ta kendilerine özgü kıyafetleri dikkat çeken ve çeşitli müzik türlerini seslendiren sokak sanatçıları vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

26 yıllık foto muhabiri Yılmaz'ın gözünden İstanbul...

Türk yazar Bilge Karasu'nun son söyleşisi kitap haline getirildi

Rock sanatçısı Yavuz Çetin ölümünün 16. yılında anılacak

Türk kadın korosuna ödül yağmuru