1

Hakkari'de öldürülen PKK'lı bakın kim çıktı!

2

İran'dan flaş karar!

3

AK Partili vekil hayatını kaybetti

4

İran'dan bir flaş karar daha!

5

'Bir gece ansızın gelebiliriz'

6

'Savaş ilanıdır'

7

Neçirvan Barzani'den referandum açıklaması

8

PKK'dan hain saldırı!

Sabiha Gökçen'de POLNET krizi!

SABİHA Gökçen Havalimanı'ndaki POLNET Bilgi Sistemi'nde meydana gelen arıza nedeniyle uzun kuyruklar oluştu.

Sarıyer'de korkunç ölüm...

Sarıyer’de kombi tamiri için bir eve gelen tamirci, pencereden asansör boşluğundaki kombiye baktığı sırada apartmanın girişinden çağrılan asansörün kabini ile duvar arasında sıkıştı.  İtfaiye ekiplerinin iki saatlik çalışması sonucu sıkıştığı yerden kurtarılan tamirci hayatını kaybetti.

Kağıthane Belediyesi’nden üniversite öğrencilerine destek

KAĞITHANE Belediyesi ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitimlerine destek olmak için vereceği burs başvurularının başladığını duyurdu. Eğitim yardımından yararlanmak isteyen öğrencilerin 20 Ekim tarihine kadar belediyenin internet sitesinden başvuru yapmaları gerekiyor.

''Organik tarım yapıyoruz'' dediler...

SARIYER'de organik tarım adı altında Hint Keneviri üretimi yapan 2 kişi Jandarma’nın yaptığı operasyonla yakalandı.  Organik tarım ürünleri yetiştiren işletme sahibi A.T.A. ve yardımcısı H.K.’nın  5 dönümlük arazisi üzerinde yapılan aramada yüzlerce kök Hint Keneviri, 3 kilogram  kubar esrar ile çok sayıda kenevir tohumu ele geçirildi.

Engelli çocuklardan yangın tatbikatı

BAĞCILAR’DA yaşayan engelli çocuklar, İtfaiyecilik Haftası nedeniyle Kocasinan İtfaiye Merkezi’ni ziyaret ederek yangın tatbikatı yaptı. İtfaiyeci kıyafetlerini giyen çocuklar, yapılan tatbikatta temsili yangına müdahale edip söndürdü.

Türk hava sahasında rekor!

DEVLET Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Funda Ocak, Pazar günü Türk hava sahasında üst geçiş rekoru karıldığını açıkladı.

DİKKAT! İstanbul için çok kuvvetli yağış uyarısı

METEOROLOJİ  Genel Müdürlüğü, İstanbul için çok kuvvetli sağanak yağmur uyarısı yaptı.

Kadri Gürsel'den tahliye sonrası ilk açıklama!

CUMHURİYET Gazetesi'nin yazar ve yöneticilerinin yargılandığı davada tahliyesine karar verilen gazetenin yayın danışmanı ve yazarı olan Kadri Gürsel Silivri Cezaevi'nden ayrıldı. Gürsel'i cezaevi önünde ailesi, yakınları, çalışma arkadaşları ve CHP Milletvekili Mahmut Tanal'ın da bulunduğu kalabalık bir grup karşıladı. 

Cumhuriyet Davası'nda Kadri Gürsel tahliye edildi

'Bu gazete Can Dündar'ın top oynayacağı yer değil'

İnternet fenomeninin ırkçı paylaşımında karar açıklandı

Her mesaiye uygun Kur'an kursu