1

'Cin yavrusu diye öldürdüklerim benim yavrularımmış'

2

Valilik açıkladı: Necmettin öğretmeni öldüren...

3

Harun Kolçak'ı kaybettik!

4

Babasının fabrikasını yakıp, canlı yayında izletti!

5

Ölü sayısı 4'e yükseldi!..

6

Saldırı anını anlattı

7

4 yıldır aranıyordu, İstanbul'da yakalandı!

8

Dövmelerinden kurtulmak istedi, hayatı karardı!

Ümraniye Belediyesi, doğudaki çocuklara oyun tırı gönderdi

Ümraniye Belediyesi, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki çocuklar için 8 ayrı şehirde, her bir ilde iki gün kalacak olan 'oyun karavan tırını' Ümraniye 15 Temmuz Şehitler Meydanı’ndan uğurladı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı İmamoğlu, yaz spor okullarını ziyaret etti

YAZ tatilini verimli geçirmek isteyen öğrencilerin ilgi gösterdiği Yaz Spor Okulları’nı ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,  Gürpınar Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi ve Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’ndeki yüzme ve jimnastik derslerini yakından izledi, çocuklar ve aileleri ile sohbet etti.

Hayal kahramanları Living Lab’de canlanıyor

KAĞIT, kalem ve renkli boyalarla tasarlanan hayal kahramanları, Başakşehir Living Lab Merkezi’nde düzenlenen “Hayal Kahramanlarını Tasarla” etkinliği ile canlanacak.

İstanbul'da yine hafriyat kamyonu dehşeti

Kadıköy'de hafriyat kamyonunun altında kalan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti. Kaza saat 15.00 sıralarında meydana geldi. Kadıköy'de hafriyat kamyonunun altında kalan motosikletin sürücüsü feci şekilde can verdi. Kaza sonrası kamyon sürücüsü olay yerinden kaçtı. Polisin olay yerindeki incelemesi sürüyor.

ABD en büyük tehdit, Azerbaycan’dan başka dost yok 

KADİR Has Üniversitesi Türkiye Çalışmaları Merkezi’nin her yıl gerçekleştirdiği 'Türk Dış Politikası Kamuoyu Algıları Araştırması'nın 2017 yılı sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre Türkiye kamuoyu Azerbaycan’ı Türkiye’nin en yakın dostu olarak görüyor; ABD ise Türkiye’ye tehdit oluşturan ülkeler arasında birinci sırada yer alıyor.

Büyük operasyonda 7. perde

İstanbul'da  "Kurt Kapanı-7" operasyonu kapsamında, vapur iskeleleri, metro ve tren istasyonu ile otoyolların da aralarında bulunduğu 35 noktada denetim gerçekleştiriliyor.

1 numaralı şüpheli

Takipsizlikle sonuçlanan 17-25 Aralık soruşturmalarında adı geçen iş adamlarının şahsi ve şirket hesaplarını usulsüz bir şekilde incelemeye aldıkları gerekçesiyle 31'i tutuklu 32 BDDK murakıbı hakkındaki soruşturma tamamlandı. 

'Beylikdüzü ve Esenyurt'a yatırım yapmak için çok sebep var'

Gayrimenkul ve yatırım danışmanı Enes Su, yatırım için Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin tercih edilme nedenlerine dair açıklamalarda bulundu.

4 yıldır aranıyordu, İstanbul'da yakalandı!

CHP'li başkana tehdit

'Cin yavrusu diye öldürdüklerim benim yavrularımmış'

Tutuklu yazar ve avukatlar için buluştular