1

Hakkari'de öldürülen PKK'lı bakın kim çıktı!

2

İran'dan flaş karar!

3

AK Partili vekil hayatını kaybetti

4

İran'dan bir flaş karar daha!

5

'Bir gece ansızın gelebiliriz'

6

'Savaş ilanıdır'

7

Neçirvan Barzani'den referandum açıklaması

8

PKK'dan hain saldırı!

Ümraniye Belediyesi Tunceli'deki öğrencilere kırtasiye yardımı yaptı

Ümraniye Belediyesi Tunceli’nin Akpazar ilçesindeki Akpazarlik Ortaokulu ile 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi akademik yıl açılışına Bakan İsmet Yılmaz katıldı

İSTANBUL Sabahattin Zaim Üniversitesi'nde 7. Akademik Yıl Açılışı gerçekleşti. Açılışa Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın yanı sıra Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bulut, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Ramazan Evren katıldı.

Uğur Okulları İzmir'deki okul sayısını 5'e çıkardı 

Uğur Okulları, Karşıyaka'da açtığı Örnekköy Kampüsü ile İzmir'deki okul sayısını beşe yükseltti.

Maltepe Üniversitesi Çocuk Üniversitesi yeni öğrencilerini bekliyor

Maltepe Üniversitesi tarafından hayata geçirilen Çocuk Üniversitesi yeni öğrencilerini bekliyor. 7 ile 12 yaş arasındaki çocukların yararlanabileceği uygulama, 7 Ekim 2017 tarihinde başlayacak.

Enver Yücel: Ucu açık sorularla sınav yapmamız gerekiyor

BAHÇEŞEHİR Kolejinin Mimaroba Kampüsü açılış töreninde konuşan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel,TEOG sınavıyla ilgili görüşlerini paylaştı. Eğitimin amacının iyi insan yetiştirmek olduğunu söyleyen Enver Yücel, “Ülkesine, dünyaya, insanlığa değer katan insanlar yetiştirmeliyiz. Eğitimciler olarak öğrencilerimizi gerekli bilgi ve beceriyle donatmakla yükümlüyüz ancak onların ezberleyen değil sorgulayan bireyler olarak yetişmesinden de sorumluyuz. Biz Google kafalı çocuklar yetiştirmeyeceğiz. Yıllardır TEOG sınavıyla ilgili görüşlerimizi paylaşıyoruz. Bu sınavların öğrencinin bilgi, yetenek ve analitik düşünme becerilerini değil, neler bilmediklerini ölçtüğünü söylüyoruz. Oysa sınavlar öğrencilerin neler bildiğini ve öğrendiklerini analiz edebilme yeteneğini ne ölçüde kazandığını ölçmeli, ona göre yönlendirme yapmalıdır. Ucu açık sorulara geçecek, gerçek eğitim vereceğiz. Eğitim modellerimizi buna göre düzenlemeye devam edeceğiz. Öğrencilerimiz sınav stresi olmadan eğitim alacak, becerilerini geliştirecek" dedi.

BAU'da yeni akademik yıl başladı

Bu yıl 20'nci senesini kutlamaya hazırlanan Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), 2017-2018 Akademik Yılı'na merhaba dedi.

Maltepe Üniversitesi yeni eğitim sezonuna ‘merhaba’ dedi

Bu yıl 20’nci yaşını kutlayan Maltepe Üniversitesi 2017-2018 Akademik Yıl açılışını yaptı.

"Koçluk ve mentorluk, yüksek katma değeri bulunan iş kollarında en çok aranan özellik"

ALTINBAŞ Üniversitesi,  Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi Türkiye (EMCC) işbirliğiyle ‘Yönetici Koçluğu ve Mentorluk Yüksek Lisans Programını, İşletme Yüksek Lisans Programı’na bağlı alt uzmanlık dalı olarak açtı. Program hakkında bilgi veren EMCC Dünya Başkanı Dr. Rıza Kadılar, "Yüksek katma değeri bulunan bütün iş kollarında koçluk becerileri ve mentorluk yaklaşımı en çok aranan yetkinliklerin başında geliyor" dedi.

Akademi ile sektörü buluşturan 'BAU-NETAŞ Techno Academy' ilk mezunlarını verdi

Bakan Yılmaz'dan flaş TEOG açıklaması!

Avcılar Belediyesi’nden eğitime destek

Yaz tatillerini geride bırakan öğrenciler için ders zili çaldı